Przewodnik Królewski
os. Oświecenia 83/5
61-211 Poznań
kom.:
kom.:

Wycieczki po Poznaniu

Jako grupa doświadczonych, licencjonowanych przewodników z długoletnim stażem, pragniemy przestawić Państwu ofertę zawierającą różnego rodzaju wycieczki. Zwiedzanie Poznania razem z nami będzie niesamowicie ciekawe. Nasi przewodnicy systematycznie odkrywają Poznań przed Turystami z całego świata.
Poniżej przedstawiliśmy Państwu przykładowe, przeznaczone dla różnych grup osób wycieczki. Poznań daje nam na prawdę duże możliwości jeśli chodzi o zwiedzanie. Znajdziemu tu mnóstwo zabytkowych jak również nowoczesnych budowli, ogromną ilość restauracji serwujących jedzenie z całego świata. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci (wycieczek szkolnych).

 Historyczny Poznań

Historyczny Poznań

Wspaniała Historia, Wielkie postacie, Olśniewające zabytki - to wszystko zobaczysz i poczujesz tylko z Przewodnikiem Królewskim. Historyczny Poznań odkryje przed Tobą wszystkie sekrety Poznania.

Dowiedz się więcej »

 Szkoła na wesoło

Szkoła na wesoło

Wycieczki, zwiedzanie Poznania w formie gry lub quizu z nagrodami? Twoi uczniowie będą zachwyceni! Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii.

Dowiedz się więcej »

 Biznesowy Poznań

Biznesowy Poznań

Biznesowy Poznań to świetna propozycja dla biznesmenów i przedsiębiorców odwiedzających Poznań w interesach. Szybko i konretnie, zawsze dostosujemy się do Twojego kalendarza.

Dowiedz się więcej »

 Rodzinny weekend w Poznaniu

Rodzinny weekend w Poznaniu

Oderwij swoje dziecko od ekranu komputera lub telewizora i spędź z nim niezapomniany weekend pełen przygód! Nasze wycieczki po Poznaniu to frajda dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej »

 Zakochany Poznań

Zakochany Poznań

Brakuje Ci pomysłu na romantyczny wieczór z ukochaną osobą? Masz już dość kina i innych prostych rozwiązań? Trafiłeś w dziesiątkę! Chwyć swoją drugą połówkę za rękę i przeżyjcie fantastyczną wyprawę po Poznaniu, zorganizowaną tylko dla Was!

Dowiedz się więcej »