Przewodnik Królewski
os. Oświecenia 83/5
61-211 Poznań
kom.:
kom.:

Referencje

Jest w Poznaniu jeden „mistrz”. Przewodnik doskonały. Nazywa się Jacek Kordeczka.

Człowiek orkiestra, stuprocentowy profesjonalista, przemiła dusza. Szyje na miarę odgadując dokładnie potrzeby i oczekiwania klientów. Łączy pasję z rzetelnością a jego pomocną dłoń odczuwa się na każdym kroku. Obiecujemy tu wrócić.  Życzyłbym sobie tak profesjonalnej obsługi zawsze. Dziękujemy!

Jack Grabowski, NEW YORK TIMES, 18 October 2015.


Największą nagrodą będą dla nas Twoje piękne wspomnienia. Oto jak wrażeniami z wycieczek dzielą się nasi dotychczasowi Klienci:

Wycieczka po Poznaniu pod opieką Pana Jacka to niezapomniane przeżycie. Osobiście nie znam nikogo innego kto umiałby równie ciekawie jak Pan Jacek Kordeczka opowiedzieć o historii Poznania - tej bliższej i dalszej oraz przede wszystkim umiał zainteresować i utrzymać uwagę słuchaczy zarówno tych najmłodszych, w kwiecie wieku i najstarszych. Kultura osobista Pana Jacka i poczucie humoru - najwyższych lotów. Jeśli ktoś chciałby poznać Poznań oraz najbliższe okolice - to tylko pod opieką Pana Jacka.
Hanna Nowak, Chief Dealer, Bank Zachodni WBK S.A.


Serdecznie dziękuję za przybliżenie naszej wąbrzeskiej grupie historii Poznania, w szczególności Katedry Poznańskiej. Cieszę się, że są ludzie, którzy bezinteresownie służą pomocą i chcą przedstawiać innym historię.
Bogdan Koszuta, Burmistrz Miasta i Gminy Wąbrzeźno


Wróciliśmy do Cieszyna pełni przepięknych wrażeń z wycieczki. Dziękujemy serdecznie Panu Jackowi za niezapomniane chwile zachwytu i refleksji podczas zwiedzania Ziemi naszych protoplastów.
Dzienny Ośrodek Wsparcia w Cieszynie


W imieniu Pracowników Urzędu Miejskiego w Ujściu oraz gości z Krakow am See, chcę serdecznie podziękować za niezapomniany dzień spędzony w Poznaniu i w Pobiedziskach.

Podczas wycieczki zdaliśmy się całkowicie na program zwiedzania opracowany przez Pana i nie zawiedliśmy się. Profesjonalizm w każdym calu, ogromna wiedza, sposób prowadzenia wycieczki oraz pasja w tym co Pan robi jest zaskakująca. Opuściliśmy Poznań pełni wiedzy na temat jego bogatej historii i z pełnym przekonaniem, że Poznań jest wart poznania.

Na pewno jeszcze wielokrotnie do niego wrócimy. Życzymy dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.
Burmistrz Gminy Ujście, mgr Henryk Kazana


Serdecznie dziękuję w imieniu całej grupy za wspaniałą wycieczkę po Poznaniu, Gnieźnie i Biskupinie. Widać, że to co robi Pan Jacek jest jego pasją, której jest całkowicie oddany. Mieć takiego przewodnika to jak wygrana na loterii.
Irena Smalec-Kudzia


W imieniu własnym oraz wszystkich uczestników wycieczek, którzy mieli przyjemność zwiedzać Poznań i okolice pod Pana przewodnictwem, serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę. Uczestnicy powracający z wycieczek do Poznania są zachwyceni miejscami, które zobaczyli ale też głównie tym, że mogli je zobaczyć właśnie z Panem. I za to dziękują szczególnie. Wszyscy są oczarowani i dotyczy to zarówno osób dorosłych, jak również młodzieży szkolnej, która często z natury nie jest zainteresowana zwiedzaniem. Pod Pana przewodnictwem jednak zmienia nastawienie i nie tylko słucha, co jest już samo w sobie dużym sukcesem, ale też aktywnie zaczyna uczestniczyć w tym, co się dzieje. Niezwykle cenimy zaangażowanie, elastyczność, umiejętność dotarcia do zwiedzających oraz barwną opowieść, którą potrafi Pan dostosować do każdej grupy. Wykonuje Pan swoją pracę z prawdziwą pasją i to nastawienie udziela się wszystkim. I to jest dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości Pańskich usług. Z uwagi na profesjonalizm, ogromną wiedzę, poczucie humoru i niezwykłą osobowość zawsze będziemy korzystać z Pańskich usług. Z przyjemnością polecamy je wszystkim. Zawsze serdecznie dziękują!
Małgorzata Kowalska, Biuro Turystyczne MARCO


Pełni wrażeń przesyłamy podziękowania za niezapomniany czas w Poznaniu, za z pasją przekazywaną nam szczyptę z ogromnej wiedzy, jaką Pan posiada, nie tylko o historii i współczesności prastarego grodu pierwszych Piastów, ale także za odkrycie przed nami tajemniczych zaułków i scieżek miasta, za serdeczność, uśmiech i żarty. Mając nadzieję na kolejne spotkania, dziekuję organizująca wyprawę w imieniu swoim i pozostałych podróżników.
Renata Płotczyk, SAWA


Pan Jacek ujął mnie tym, że jest prawdziwie ojcowskim przewodnikiem.
Edyta Buksa


Jacek Kordeczka zafascynował nas Poznaniem. Pragniemy podziękować Mu za przybliżenie nam historii tego zacnego grodu. Był dla nas Dobrym Aniołem Poznania i skutecznie zachęcił nas do pogłębiania swojej wiedzy dotyczącej tego miasta i dzielenia się nią z naszymi krajanami.
Danuta Kreihs i Beata Adał


Bardzo dziękujemy za oprowadzenie naszej grupy. Wszyscy byli pod wrażeniem wiedzy Pana Jacka i umiejętności przekazania jej uczniom w interesujący sposób.
Halina Karmelita, Biuro Usług Turystycznych SKY


W imieniu wszystkich uczestników wycieczki pragnę podziękować za poświęcony nam czas i przekazane wiadomości. Wszyscy miło wspominają Pana Jacka. Dało się odczuć, że lubi to co robi i z radością przekazuje swoją wiedzę innym.
Maria Misiek


Serdeczne podziękowania za oprowadzenie nas po Poznaniu drogami historii. Wiedza, jaką posiada Pan Jacek, a w szczególności forma jej przekazywania była bardzo ciekawa. Życzymy dalszego optymizmu i radości, jakich nam Pan udzielił.
Krystyna Nowicka
, Przewodnicząca Polskiego Stowarzyszenia Ortoptystów


Niezapomniane spotkanie z historią Poznania - to zawdzięczamy Panu Jackowi, za co serdecznie dziękujemy. Życzymy wielu, wielu zasłuchanych wycieczkowiczów.
A. Krzywdzińska


Pozwolę sobie i w imieniu swoim i grupy też jeszcze raz podziękować za świetne oprowadzenie, opowiedzenie o Poznaniu - bedą to niezapomniane chwile dzięki Panu właśnie- ma Pan bezcenny talent :) i lubi Pan ludzi.

A.M Rusinek


Nasze spotkanie było krótkie, ale bardzo miłe - przed świętami Wielkanocnymi, zupełnie przypadkowo zaproponował Pan mnie i mojej przyjaciółce, krótkie oprowadzenie po Katedrze na Ostrowie Tumskim, kiedy obie chodziłyśmy i za bardzo nie rozumiałyśmy, co oglądamy :)
Panie Jacku, 18 października będę prawdopodobnie z uczniami klasy turystycznej na targach turystycznych w Poznaniu. Pomyślałam sobie, że można byłoby połączyć to z krótkim spotkaniem z Panem. Tak ciekawie Pan opowiada i z taką pasją, że bardzo żałowałabym, gdybyśmy z tego nie skorzystali.

Beata Marcisz


W imieniu wszystkich uczestników wycieczki jeszcze raz dziękuję Panu za pokazanie nam Kórnika i Poznania .Jesteśmy pod wrażeniem Pana wiedzy i kompetencji. Życzymy Panu dalszych sukcesów. Pozdrawiam

Wiesław Kupisiński, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Skierniewicach


Bardzo nam miło. Ja ze swej strony też jeszcze raz dziękuję za prawdziwy pokaz profesjonalizmu z Pana strony, świetny, rzeczowy i z humorem przekaz, a także bardzo dobry kontakt z grupą. Nie wspominam już o metodyce, która może być wzorem dla wszystkich przewodników. Uczestnicy jeszcze w kolejnym dniu naszej podróży wspominali i chwalili Pana.

Serdecznie dziękujemy, będziemy chętnie korzystać z Pana usług i polecać innym.

Ryszard Nowak, Biuro Podróży PROMED