wybrane referencje:

Wycieczka po Poznaniu pod opieką Pana Jacka to niezapomniane przeżycie. Osobiście nie znam nikogo innego kto umiałby równie ciekawie jak Pan Jacek Kordeczka opowiedzieć i zainteresować historią Poznania.

Hanna Nowak
Chief Dealer, Bank Zachodni WBK S.A.


Serdecznie dziękuję za przybliżenie naszej grupie historii Poznania. Cieszę się, że są ludzie, którzy bezinteresownie służą pomocą i chcą przedstawiać innym historię.

Burmistrz Miasta i Gminy Wąbrzeźno

Bogdan Koszuta

Wróciliśmy pełni przepięknych wrażeń z wycieczki. Dziękujemy Panu Jackowi za niezapomniane chwile zachwytu i refleksji podczas zwiedzania Ziemi naszych protoplastów.

Dzienny Ośrodek Wsparcia w Cieszynie

Oferta

Wycieczki po Poznaniu

 Historyczny Poznań

Historyczny Poznań

Wspaniała Historia, Wielkie postacie, Olśniewające zabytki - to wszystko zobaczysz i poczujesz tylko z Przewodnikiem Królewskim. Historyczny Poznań odkryje przed Tobą wszystkie sekrety Poznania.

Dowiedz się więcej »

 Szkoła na wesoło

Szkoła na wesoło

Zwiedzanie miasta w formie gry lub quizu z nagrodami? Twoi uczniowie będą zachwyceni! Zapraszamy na niezwykłą lekcję historii.

Dowiedz się więcej »

 Biznesowy Poznań

Biznesowy Poznań

Biznesowy Poznań to świetna propozycja dla biznesmenów i przedsiębiorców odwiedzających Poznań w interesach. Szybko i konretnie, zawsze dostosujemy się do Twojego kalendarza.

Dowiedz się więcej »

 Rodzinny weekend w Poznaniu

Rodzinny weekend w Poznaniu

Oderwij swoje dziecko od ekranu komputera lub telewizora i spędź z nim niezapomniany weekend pełen przygód! Nasze wycieczki to frajda dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej »

 Zakochany Poznań

Zakochany Poznań

Brakuje Ci pomysłu na romantyczny wieczór z ukochaną osobą? Masz już dość kina i innych prostych rozwiązań? Trafiłeś w dziesiątkę! Chwyć swoją drugą połówkę za rękę i przeżyjcie fantastyczną wyprawę po Poznaniu, zorganizowaną tylko dla Was!

Dowiedz się więcej »